Polistirols EPS100 50mm 1.0x0.5m

Polistirols EPS100 50mm 1.0x0.5m
Ražotājs: TENAPORS
Modelis: Polistirols EPS100 50mm 1.0x0.5m
Pieejamība: Pieejams
Cena: 23,04€
 
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts Atsauksmes (0)

Platums: 0,50m

Garums: 1,00m

Biezums: 50 mm

Pakā : 12 gab

Laukums: 6 m2

Siltumvadītspēja: 0,039 W/mK

Spiedes izturība: līdz 80kPa

Tips EPS100 iztur mehānisko slodzi. Izmanto jumtu, grīdu, daļēji arī būvju pazemes daļu siltumizolācijā.

Putu polistirola plātnes

Putu polistirola plātnes TENAPORS EPS izgatavo sagriežot putu polistirola blokus, kurus iegūst termiski izplešot priekšputota putu polistirola granulas. Putu polistirola plātnes ir porains materiāls ar slēgtām gaisa pildītām porām (gaiss līdz 98%), ar antipirēna piedevām (vielas, kas neuztur degšanu).

Plātnes ir izturīgas pret vājiem skābes, sārmu, sāļu ūdens šķīdumiem, nav izturīgas pret šķīdinātājiem - aromātiskajiem un halogēnus saturošiem, ēsteriem, ketoniem, eļļām, smērvielām.

Putu polistirola plātnes ir videi draudzīgs, lēts un efektīvs siltumizolācijas materiāls. Tehnoloģiski iegūst putu polistirola plātnes ar dažādām fizikāli – mehāniskām īpašībām, kas nosaka materiāla pielietojuma sfēru - būvniecībā, apsildes un saldēšanas iekārtās, kārtainās konstrukcijās (sendvičpaneļos).

Kā siltumizolācijas materiālu ilgstoši drīkst izmantot temperatūrā līdz +80ºC. Putu polistirola plātnes ir vieglas, līdz ar to vienkārši pielietojamas, bez papildus mehānismiem. Iespējama daudzveidīga virsmas apdare.

Transportēšana

Plātnes un plātņu paketes drīkst transportēt ar jebkura veida transportu, atbilstoši kravu pārvadāšanas noteikumiem šim transporta veidam. Transportēšanas laikā plātnes un plātņu paketes jānodrošina pret bojājumiem (jānokrauj plakniski, jānodrošina pret nekontrolējamu pārvietošanos, tās nedrīkst uzkraut uz citiem izstrādājumiem, uz tām nedrīkst uzkraut citus izstrādājumus, kas var izraisīt bojājumus, u.tml.).

Uzglabāšana

Plātnes uzglabā iepakojumā, slēgtās, labi vēdinamās telpās vai zem nojumes vai īslaicīgi zem atklātas debess uz cietas, gludas, tīras un sausas pamatnes grēdās ar augstumu ne lielāku par 3 m. Ilgstoši uzglabājot plātnes jāpasargā no nokrišņiem, tiešas saules staru iedarbības un mehāniskiem bojājumiem. Uzglabāšanas vieta ir jāaprīko atbilstoši ugunsdrošības noteikumu prasībām.

Lietošanas instrukcija

Plātnes pielieto kā siltumizolācijas materiālu būvniecībā: sienām, grīdām, jumtiem vai citām konstrukcijām. To biezumu un klasi nosaka projektējot, atbilstoši būvnormatīvos vai citos normatīvos dokumentos noteiktiem projektēšanas noteikumiem.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: eps100-polistirols-siltumizolācija-putiks-siltumizolācijai-siltināšanai-Liepāja
Design: Opencart Templates