SPRINT vieglais ģipša mašīnapmetums 25kg

SPRINT vieglais ģipša mašīnapmetums 25kg
Ražotājs: Dolina Nidy
Modelis: SPRINT vieglais ģipša mašīnapmetums 25kg
Pieejamība: Pieejams
Cena: 5,41€
 
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts Atsauksmes (0)
Lietošana

Paredzēts atbilstoši sagatavotu sienu un griestu (no keramikas elementiem, smilšu-kaļķu ķieģeļiem, parastā un šūnu betona, kā arī no cementa-skaidu plāksnēm) telpās ar normālu gaisa mitrumu, kā arī virtuvēs un vannas istabās, virsmu apdarei. Ieklātais apmetums aizsargā ēkas konstruktīvos elementus no uguns.

Īpašības

Apmetuma ģipsis iestrādei ar mašīnu SPRINT ir sausais maisījums, kas izgatavots uz apdedzinātā ģipšakmens bāzes. Satur vieglās minerālās pildvielas un sastāvdaļas, tādēļ maisījums ir ekonomisks, plastisks, viegli apstrādājams, apmetumam raksturīga palielināta adhēzija ar pamatni. Iegūtais plānkārtas apmetums ir līdzens, gluds, ciets un ir teicama pamatne krāsošanai tapetēm vai keramikas flīzēm. SPRINT ir ugunsdrošs materiāls, savu īpašību dēļ regulē gaisa mitrumu telpā, radot patīkamu mikroklimatu.

Pamatnes sagatavošana

Pamatnei zem apmetuma jābūt līdzenai, nesošai un stiprai, pietiekami stabilai, ar vienmērīgu uzsūkšanas spēju , abrazīvai, sausai, attīrītai no putekļiem, netīrumiem un aplikuma, pamatne nedrīkst būt sasalusi.

Betona pamatnes, kam ir  liels blīvums un neliela uzsūkšanas spēja un kas noklātas ar adhēziju samazinošiem pārklājumiem, jānotīra no putekļiem taukiem, (jāmazgā ar ūdeni, kam pievienoti deterģenti) un jāgruntē ar gruntēšanas līdzekli INTER-GRUNT. Pamatnes ar lielu uzsūkšanas spēju (šūnu betons) kā arī ar nevienmērīgu uzsūkšanas spēju (silikātķieģeļi un keramiskie ķieģeļi) pēc notīrīšanas no putekļiem un citiem netīrumiem, jāgruntē ar gruntēšanas emulsiju EURO-GRUNT. Visas tērauda detaļas, kuras ir kontaktā ar maisījumu, jāaizsargā no korozijas. Pamatnes, uz kuras tiks klāts ģipša apmetums, mitrums nedrīkst pārsniegt 3%. Ražotājs informē, ka rekomendāciju ievērošana attiecībā uz pamatnes sagatavošanu garantē kvalitatīvu ģipša javas ieklāšanu, labu virsmas kvalitāti, kā arī uzklātā apmetuma adhēziju ar pamatni.

Javas sagatavošana

Javu sagatavo apmešanas agregātā ar uzstādītu gliemežpārvada sūkni D6-3, kurā maisījumu ar pneimatisko padeves ierīci automātiski padod no maisa vai bunkura un noregulē atbilstošu ūdens daudzumu rotametrā, lai iegūtu javu ar bieza krējuma konsistenci.

Apmetuma ieklāšana un apstrāde

Apmetumu ieklāj ar apmešanas agregātu, kas piemērots gatavo maisījumu iestrādāšanai. Maisījumu ar bieza krējuma konsistenci klāj uz sienas horizontālās joslās, kuras pārklāj cita citu virzienā no augšas uz leju. Uzklātu javu pirmo reizi izlīdzina ar līstes "H" palīdzību, bet nelīdzenumus aizpilda ar nerūsošu rīvdēli. Kad sasaistīšanās process ir sācies, virsma un stūri jānolīdzina ar trapecveidīgo rīvdēli un garo špakteļlāpstiņu (spārnu), nelielos caurumus un nelīdzenumus aizpilda ar garo špakteļlāpstiņu. Sacietējušais apmetums jāapsmidzina ar ūdeni un jāizrīvē ar gumijas rīvdēli, lai uz virsmas izdalītos šķidrums ("pieniņš"), kurš pēc krāsas zaudēšanas ir vienmērīgi jāizlīdzina ar garo špakteļlāpstiņu. Izrīvēšanas rezultātā iegūst līdzenu, gludu, nedaudz porainu virsmu. Pirmās diennakts laikā pēc ģipša apmetuma uzklāšanas telpa jāsargā no caurvējiem un tiešiem saules stariem. Pēc tam telpu var intensīvi vēdināt, lai veicinātu apmetuma žūšanu.

Darbarīki

Apmešanas agregāts, trapecveidīgais rīvdēlis, līste "H" , garā špakteļlāpstiņa (spārns), kalts stūru apstrādei, nerūsošā tērauda rīvdēlis, gumijas rīvdēlis, iekšējo leņķu špakteļlāpstiņa.

Iepakojums

Papīra maisi pa 25kg

Uzmanību!

Produkts satur hidratētos kaļķus. Sargāt acis un ādu. Ja java iekļūst acīs, jāmazgā ar lielu daudzumu ūdens un jāvēršas pie ārsta.

Tehniskie dati

Maisījuma proporcijas

apm. 16,0 litri ūdens uz 25kg SPRINT ģipša apmetuma iestrādei ar mašīnu

Ražīgums

100kg ģipša = apm. 125l javas

Patēriņš

Apt. 0,8kg uz 1m² katru biezuma 1mm

Apmetuma slāņa vidējais biezums

10mm (min. 8mm)

Maks. viena apmetuma  slāņa biezums, kas uzklāts uz sienas

30mm

Maks. apmetuma biezums uz pārsegumiem

15mm

Izstrādes laiks

240±30min. (atkarībā no uzglabāšanas apstākļiem, temperatūras, telpas mitruma)

Pamatnes un apkārtējās vides temperatūra

no+5°Ń līdz +25°Ń

Svars beramā stāvoklī

Apt. 800kg/m³

Tilpuma svars

850kg/m³

Adhēzija ar pamatni

Ne mazāka par 0,1MPa

Lieces izturība

Lielāka par 1,0MPa

Spiedes izturība

Lielāka par 2,0MPa

Apmetuma žūšanas laiks ir atkarīgs no slāņa biezuma un gaisa mitruma telpā. Apmetums ar biezumu 15mm žūst 14 dienas, ja telpā ir laba ventilācija un apkārtējā temperatūra virs +15°Ń.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: SPRINT-sausie-maisījumi-ģipša-apmetums-apmešanai-sienām-griestiem-Liepāja
Design: Opencart Templates