DD8L gaisa sausinātājs (MEACO)

DD8L gaisa sausinātājs (MEACO)
DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO) DD8L gaisa sausinātājs (MEACO)
Ražotājs: Meaco
Modelis: DD8L gaisa sausinātājs (MEACO)
Pieejamība: Pieejams
Cena: 315,00€ 265,00€
Ietaupi 16%
 
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts Atsauksmes (0)

Ražotājs MEACO (Lielbritānija)

Tehniskās īpašības:


- Platībai līdz 70m2 ;

- Veiktspēja - 8L/dienā jebkurā temperatūrā;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Izstaro par 10 - 120C sasildītāku gaisu;

- Vadība - elektroniska;

- Antibakteriāls, iekārtu aizsargājošs filtrs;

- Jonizātors - ir;

- Ventilatora ātrumi - 3;

- Nominālā gaisa plūsma - 80/100/115m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 2litri;

- Taimeris - līdz 8 stundām;

- Trokšņa līmenis - 39/43/48dB. Visklusākais gaisa sausinātājs!

- Darba temperatūras diapazons - +1 - +400C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 330W normālā mitruma savākšanas režīmā un 650W darbojoties žāvēšanas režīmā;

- Izmēri - 351 x 188 x 500mm;

- Svars - 6,4 kg.

 

- Absorbācijas tehnoloģija - nav kompresora,

- Samazina pelējuma sporas, kondensātu un jebkādu citu mitrumu,

- 8litru veiktspēja dienā, kas ir līdzvērtīga 16 vai 20 litru kompresora gaisa sausinātājam,

- Jauns, vieglāk izprotams, grafisks vadības panelis,

- Samazina līdz 80% darbības izmaksas,

- Inteliģenta Meaco vadības sistēma,

- Mazs un viegls,

- Ļoti kluss darbībā,

- Uzticīgs Meaco zīmola vārds,

- Derīgs dzīvokļiem un līdz 5 istabu mājām,

- Lieliski piemērots laivām/mašīnām/kemperiem/garāžam,

- Anti-bakteriāls filtrs,

- Lieliski piemērots priekš ātrākas drēbju izžāvēšanas.

 

Esošā Meaco DD8L gaisa sausinātāja versija piedāvā 8 gadu izstrādi žāvējošos gaisa sausinātājos un pašas labākās mājai domātās sausināšanas tehnoloģijas, kas pieejamas mūsdienās. Meaco ir pielietojis savas zināšanas un tik pat svarīgi ieklausījušies savos klientos, pārveidojis un uzlabojis jau tā labākos gaisa sausinātājus.

 

Līdz 80% mazāks elektroenerģijas patēriņš

 

Industrijā pastāv standarts žāvējošiem gaisa sausinātajiem, ka to ventilātors darbojas nepārtraukti, neskatoties uz relatīvo gaisa mitrumu telpā. Tie strādā, lai varētu noteikt mitruma palielināšanos un atkal atsāktu sausināt gaisu. Tas nodrošina precīzu sausināšanas līmeni, bet nereti ir liktenīgs īsajam ierīču dzīves ciklam. Alternatīva, kas ir lielākai daļai kompresoru gaisa sausinātāju ir, ka ierīce atslēdzas, kad ir sasniegts uzstādītais gaisa mitrums. Tas ietaupa enerģiju, bet nenozīmē, ka gaisa sausinātājs potenciāli fiksē mitruma līmeņa izmaiņas un neļauj organiskiem materiāliem mājās absorbēt lieko mitrumu un ļaut pelējumam pieaugt.

Enerģijas ietaupījums un precīza gaisa sausināšana vienkopus

Meaco DD8L piedāvā labāko iespējamo risinājumu. Kad iestatītais relatīvais gaisa mitrums ir sasniegts, ierīce ieslēdz tās ventilātoru uz 5 minūtēm, lai pārbaudītu vai viss ir kārtībā un tad izslēdzas, lai taupītu enerģiju. Pēc 30 minūtēm, tā atkal ieslēdz savu ventilātoru un pārbauda gaisu 5 minūtes. Ja mitruma līmenis ir krietni pieaudzis, tā atsāk gaisa sausināšanas procesu, ja mitruma līmenis nav mainījies, tad tā atkal atslēdzas uz 30minūtēm. Tas nozīmē, ka ventilātors darbosies tikai 10minūtes stundas laikā ne 60minūtes, patērējot tikai 1/6 enerģijas salīdzinot ar citiem absorbcijas gaisa sausinātājiem.

Augstāk aprakstītais ir perfekts salikums starp dabas saglabāšanu un minimālu rēķinu par elektroenerģiju.

Šis Meaco ekskluzīvais kontroles bloks ir piejams Meaco20L, Meaco DD8L, Meaco 12L un Meaco 20L zemas enerģijas gaisa sausinātājos, kā arī Meaco DD8L Junior modelī un Meaco ir vienīgais ražotajs, kas taisa absorbcijas gaisa sausinātājus , kas strādā pēc augstākminētās sistēmas.

 Tas ir lielisks dzīvoklī - ļoti kluss, var žāvēt veļu, ļoti viegls un kluss.

Tā kā iekārta darbojas ar absorbciju, tā nebaidās no zemām temperatūrām, kas nozīmē, ka tas lieliski noderēs, lai saglabātu labā stāvoklī kemperus/laivas/garāžas/klasiskās mašīnas/vasarnīcas un darbnīcas ziemas periodos.

Augstāk minētām vietām parasti ir nepieciešama nepārtrauktā ūdens izvadīšana, lai nebūtu nepieciešams regulāri atbrīvot ūdens tvertni. Meaco DD8L gaisa sausinātājam komplekta ietilpst liekā ūdens novadīšanas caurule.

Ja pēkšņi pazūd elektrība, kad tā atgriežas, ierīce atkal ieslēgsies režīmā, kādu Jūs bijāt iepriekš iestatījis. Lielākā daļa citu gaisa sausinatāju ieslēdz Standby režīmu un gaisa līdz Jūs atgriezīsieties un piespīdīsiet pogu, lai tos atkal ieslēgtu.


Absorbcijas gaisa sausinātājiem ir lielāks enerģijas patēriņš kā kompresoru gaisa sausinātājiem, bet pie mūsu klimata tie apsorbē ūdeni atrāk īsākā laika posmā, īpaši ja temperatūra ir zemāka par 15C. Tādejādi, kopumā kopējā izlietota enerģija būs mazāka. Ņemiet vērā, ka visa gaisa sausinatāja patērētā enerģija tiks atgriezta atpakaļ istabā kā siltums un tā kā šis ir ziemas produkts, tā ir laba lieta un noteikti nav velts enerģijas patēriņš.

DD8L ir veļas žāvēšanas režīms, lai ātrāk izžāvetu Jūsu drēbes un nepieļautu, lai ūdens no drēbem nodara jebkādus bojājumus Jūsu majai.


DD8L ir anti-bakteriāls filts un jonizators, kas palīdz gaisu saglabāt tīrāku, īpaši svarīgi jebkuram, kas cieš no alerģijām.

Mazs sīkums, ko pircēji pamana ir ļoti svarīgs, jo DD8L ļauj Jums izvēlēties klusu ventilātora ātrumu neatkarīgi no relatīva mitruma pakāpes, ko Jūs vēlaties sasniegt. Tas nodrošina, ka DD8L darbosies klusajā režīmā, kad Jūs velēsieties absolūtu klusumu, kā piemērs naktī.

Beidzot DD8L automātiski izslēdzas, kad iekšējā ūdens tvertne ir pilna un tai ir šļakatu novērsošs vāks, kas nodrošina, ka neviena pile ūdens neizšļakstīsies, kad Jūs lejat ūdeni ārā.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NoKkxwiZRKg

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: gaisa-sausinātājs-mitruma-savācējs-mitrums-mitrumam-sauss-gaiss-pelējums-mājām-dzīvoklim-pagrabam-noliktavai-DD8L-MEACO-Liepāja
Design: Opencart Templates