DS40FS gaisa sausinātājs (WOOD'S)

DS40FS gaisa sausinātājs (WOOD'S)
Ražotājs: WOOD`S
Modelis: DS40FS gaisa sausinātājs (WOOD'S)
Pieejamība: Pieejams
Cena: 599,00€ 499,00€
Ietaupi 17%
 
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts Atsauksmes (0)

Ražotājs WOOD'S (Zviedrija)

Jaunais un uzlabotais DS40FS kompresors nodrošina vēl lielāku kapacitāti, bez papildus trokšņa. Šis ir jaudīgs un energo efektīvs gaisa sausinātājs speciāli izstrādāts lai žāvētu izmazgātās drēbes ar siltuma sūkņa efektu. Šaurais izvads iekārtas augšpusē "pūš viļņus" un žāvē izmazgātās drēbes, samazinot žūšanas laiku. Izmazgātās drēbes izžūst 2-4 stundu laikā ar gaisa sausinātāja palīdzību, kas nozīmē, ka Jūs varēsiet izgludināt un salocīt izmazgātās drēbes tajā pašā vakarā. Papildus, pateicoties tā ekselentajai gaisa plūsmai un kapacitātei, tas atbrīvo pagrabu no iespējamām problēmām, kas saistās ar mitrumu. Ar DS40FS Jūs varat žāvēt izmazgātās drēbes, pagrabā novērst pelējumu, miltrasi, sastavējušos gaisu, tajā pat laikā ietaupot enerģiju.

Tehniskās īpašības:

- Platībai līdz 120m2;

- Veiktspēja - 40L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 24L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - mehāniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 345m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 8l;

- Taimeris - nav;

- Trokšņa līmenis - 47dB.

- Darba temperatūras diapazons - +1 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 540W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 700W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 310 x 400 x 540mm;

- Svars - 23kg.

Higrostata vadības slēdzis Wood's DS40FS gaisa sausinātājam ir ļoti viegli saprotams un regulējams. Tam ir 9 režīmi, lai kontrolētu higrostatu (ieteicamais mitruma līmenis) un nepārtrauktas darbibas pozīcija. Maza lampa iekārtas priekšpusē spid zila, kad iekārta darbojas, un kad ūdens tvertne ir pilna tā spīd sarkana. Kad ūdens tvertne ir pilna iekārta pati izslēdzas, lai nepieļautu savāktā ūdens noplūdi.

DS40FS gaisa sausinātājs ir uzticams ar zemu trokšņu līmeni un labām gaisa plūsmas iespējām.

Tas ir IP klasificēts (IP-x1) un tam ir 8 litru ūdens tvertne. Kā ikvienam Wood's gaisa sausinātājam, tam ir nepārtrauktās ūdens novadīšanas sistēmas izvads. DS40FS tiek piedāvāts ar jauno, unikālo SMF filtru, kas attīra gaisu no pelējuma sporām un ciām bīstamām daļiņām. Filts vienlaikus pasargā gaisa sausinātāju no putekļiem un Wood's tādejādi var piedāvāt līdz 6 gadu garantiju šim produktam.

Lietojiet SMF filtru un attīriet gaisu tālāk.

Ir iespējams pievienot unikālo pret pelējuma filtru visiem Wood's DS, ED un TRD sērijas modeļiem. Filtrs savāc bīstamās pelējuma sporas, putekļus un citas bīstamas daļiņas, kuras izplatās gaisā, kad Jūs žāvejat izmazgātu veļu. Filtrs arī pasargā gaisa sausinātāju un būtiski pagarina tā dzīves ciklu. Lietojot SMF filtru, Jūs samaziniet risku saslimt un savācat putekļus un citas daļinas, kas atrodas gaisā.

https://www.youtube.com/watch?v=jzaLzjLi46E

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: gaisa-sausinātājs-mitruma-savācējs-mitrums-mitrumam-sauss-gaiss-pelējums--pagrabam-noliktavai-DS40FS-WOODS-Liepāja
Design: Opencart Templates