ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S)

ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S)
ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S) ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S) ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S) ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S) ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S)
Ražotājs: WOOD`S
Modelis: ELFI 300 gaisa attīrītājs (WOOD'S)
Pieejamība: Pieejams
Cena: 459,00€ 399,00€
Ietaupi 13%
 
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts Atsauksmes (0)

Produkta brošūra

Ražotājs WOOD'S (Zviedrija)

Wood's ELFI300 ir ļoti efektīvs gaisa attīrītājs, radīts plašām dzīvojamām istabām un mazākiem dzīvokļiem. Šis kompaktais gaisa attīrītājs patērē ļoti maz elektroenerģijas un to var aprīkot ar ogles filtru, ja Jums nepieciešams gaisu attīrīt no smakām un gāzēm.

Tehniskās īpašības:

- Platībai līdz 60m2;

- Krāsa - balta;

- Filtra veids - patentēts Active ION HEPA (nomaiņa jāveic vismaz reizi gadā);

- Ventilātora režīmi -3;

- Gaisa plūsma - 75/150/300m3/st;

- Elektrības patēriņš - 4/8/12W;

- Trokšņu līmenis - no  25dB (atkarībā no ātruma pieaugumu);

- 99,98% gaisa attīrīšana;

- Ražots Zviedrijā;

- Izmēri - 160 x 510 x 610mm;

- Svars - 12kg.

Wood's ELFI300 ir kompakts, efektīvs un neiedomājami energo-efektīvs gaisa attīrītījs. Tā spēcīgā gaisa plūsma to padara ideālu dzīvojamā istabām, birojiem, apartamentiem un citām telpām līdz 60m2. Patentējais Active ION HEPA filtrs nodrošinās augstu gaisa plūsmu un attīrīšanas līmeni kombinācijā ar zemu trokšņu līmeni un energoenerģijas patēriņu. Wood's ELFI300 ir gaisa attīrītājs, kas apveltīts ar spēju ātri attīrīt gaisu no kaitīgām daļiņām. Wood's ELFI300 ir veidots no metāla, kas nav tikai izturīgs materiāls, bet ir arī higēnisks, smaku nepiesaistošs un gandrīz 100% pārstrādājams. Ventilatora ātrums Wood's ELFI300 ir regulējams un nodrošina maksimālo gaisa plūsmu 300m3/h. Tas padara to piemērotu telpām līdz 60m2. Šis robustais un efektīvais gaisa attīrītājs attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām, izplūdes gāzēm un citām kaitīgām daļiņām. Pateicoties zemajam energo patēriņam un trokšņu līmenim, Jūs varat atstāt ELFI300 ieslēgtu nepārtraukti, pat naktīs vai, kad neatrodaties mājās. Tādejādi, Jūs vienmēr uzturat veselīgu gaisu mājās, neuztraucoties par iekārtas radīto troksni vai lieliem elektrības rēķiniem. ELFI300 var tikt aprīkots ar augstas kvalitātes ogles filtru (nopērkams atsevišķi), kas gaisu attīrīs no smakām un gāzēm, kā cigarešu dūmi. Ir pieejami divu veidu aktīvās ogles filtri šim modelim - ar 130g. un 650g. aktīvo ogli to sastāvos. Uzmanību: Lai neitralizētu vienas cigaretes radītos dūmus un smakas, nepieciešams apmērām 1 grams aktīvās ogles!

Mainiet iekārtas patentēto Active ION HEPA filtru reizi pusgadā un pagariniet iekārtas garantiju līdz 10gadiem. Nesekojot  ražotāja ieteikumiem un nemainot filtru regulāri, iekārtas standarta garantija -2 gadi.

* Unikāls gaisa filtrs, Active ION HEPA, ir zviedru izgudrojums, kurš pēc Wood's uzskatiem izraisīs revolūciju gaisa attīrīšanā kādu to patērētājs līdz šim ir sapratis.

Active ION HEPA filtrs pieļauj iekārtai varenu gaisa plūsmu pie ļoti maza elektrības patēriņa un trokšnu līmeņa. Active ION HEPA filtri ir iepriekš rūpnīcā jonizēti, tādejādi tie ir daudz gaisīgāki par tradicionāliem filtriem. Gaiss gandrīz brīvi var plūst cauri filtram  un tajā pat laikā attīrītais gaiss ir brīvs no kaitīgām daļiņām.

Gaisa attīrītāji, kuros izmanto tradicionālos HEPA filtrus, vada gaisu caur ļoti bieziem filtriem, lai nodrošinātu tādu pašu gaisa attīrīšanas pakāpi kā Wood's produkti. Lai arī šie filtri attīra gaisu, Jums ir nepieciešams rēķināties ar lieliem iekārtas ventilatoriem, kas cirkulē gaisu cauri gaisa attīrītājam, radot troksni un ievērojamu elektrības patēriņu.

Pretēji daudziem citiem filtriem, kas ir veidoti no 100% polipropilena, Active ION HEPA filtra sastāvā ir miksēts polipropilens un akrikats. Akrilats notur polipropilena šķiedras vairāk atdalītas un nodrošina atvērtāku un biezāku sastāvu. Tas palielina putekļu savākšanas ietilpību un samazina spiediena kritumu.

https://www.youtube.com/watch?v=eCpPFhJij-s

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: gaisa-attīrītājs-tīrs-gaiss-alerģisks-alerģija-gaisa-attīrīšana-ELFI300-WOODS-Liepāja
Design: Opencart Templates