HEPA filtru komplekts modelim ELFI 900 (WOOD'S)

HEPA filtru komplekts modelim ELFI 900 (WOOD'S)
Ražotājs: WOOD`S
Modelis: HEPA filtru komplekts modelim ELFI 900 (WOOD'S)
Pieejamība: Pieejams
Cena: 75,00€
 
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts Atsauksmes (0)

Ražotājs WOOD'S (Zviedrija)

Gaisa attīrītāja Wood's ELFI 900 Active ION HEPA* filtri. Komplektā ietilpst 2 filtri.

* Unikāls gaisa filtrs, Active ION HEPA, ir zviedru izgudrojums, kurš pēc Wood's uzskatiem izraisīs revolūciju gaisa attīrīšanā kādu to patērētājs līdz šim ir sapratis.

Active ION HEPA filtrs pieļauj iekārtai varenu gaisa plūsmu pie ļoti maza elektrības patēriņa un trokšnu līmeņa. Active ION HEPA filtri ir iepriekš rūpnīcā jonizēti, tādejādi tie ir daudz gaisīgāki par tradicionāliem filtriem. Gaiss gandrīz brīvi var plūst cauri filtram  un tajā pat laikā attīrītais gaiss ir brīvs no kaitīgām daļiņām.

Gaisa attīrītāji, kuros izmanto tradicionālos HEPA filtrus, vada gaisu caur ļoti bieziem filtriem, lai nodrošinātu tādu pašu gaisa attīrīšanas pakāpi kā Wood's produkti. Lai arī šie filtri attīra gaisu, Jums ir nepieciešams rēķināties ar lieliem iekārtas ventilatoriem, kas cirkulē gaisu cauri gaisa attīrītājam, radot troksni un ievērojamu elektrības patēriņu.

Pretēji daudziem citiem filtriem, kas ir veidoti no 100% polipropilena, Active ION HEPA filtra sastāvā ir miksēts polipropilens un akrikats. Akrilats notur polipropilena šķiedras vairāk atdalītas un nodrošina atvērtāku un biezāku sastāvu. Tas palielina putekļu savākšanas ietilpību un samazina spiediena kritumu.

 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: gaisa-attīrītājs-tīrs-gaiss-alerģisks-alerģija-gaisa-attīrīšana-ELFI900-HEPA-filtrs-WOODS-Liepāja
Design: Opencart Templates